Ремонт стартеров грузовых автомобилей
Стартер відіграє важливу роль у роботі всього автомобіля. Він відповідає за запуск двигуна. Тому вихід із ладу стартера веде до неможливості руху транспортного засобу. У вантажних автомобілях стартер зазнає особливих навантажень, тому дуже швидко зношуються деталі і відбуваються поломки. Дуже важливо своєчасно проходити технічне обслуговування авто та не ігнорувати сигнали можливих поломок, щоб надалі транспортний засіб не підвів у невідповідний момент.

Ремонт стартерів на вантажних автомобілях доцільно проводити у разі незначних поломок, коли можлива заміна невеликої кількості деталей. Якщо ж знос усіх деталей дуже сильний, вигідніше замінити стартер на новий або відновлений.

Особливості ремонту стартерів вантажних автомобілів у нас

Наша компанія спеціалізується на ремонті стартерів та генераторів. Для цього ми маємо все необхідне:

  • спеціалізоване обладнання;
  • професійні майстри;
  • всі необхідні запчастини та інструменти.

Усіх автовласників цікавить ціна на ремонт стартерів на вантажних автомобілях. Щоб визначити її, ми спочатку робимо діагностику агрегату, причому безкоштовно за умови подальшого ремонту в нашій майстерні. Після цього складаємо кошторис на послуги та запчастини, необхідні у ремонті. Ми пропонуємо нашим клієнтам заміну лише тих деталей, які обов’язково потрібно замінити. Якщо з’ясовується, що стартер не підлягає ремонту або заміна деталей призведе до великих витрат, рекомендуємо замовникам придбати новий або відновлений стартер.

Вартість ремонту вантажних стартерів

Поломки стартерів бувають різноманітними, в одних випадках достатньо замінити одну деталь, а в інших – велику кількість запчастин. Вартість ремонту стартерів на вантажних автомобілях залежить переважно саме від ціни деталей. Купувати запчастини самостійно клієнтам досить складно, адже можна легко помилитись з характеристиками. Крім того, запасні деталі в магазинах продаються із накруткою. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам не лише послуги з ремонту, а й усі необхідні запчастини за цінами виробників. Це вигідно та зручно для всіх.

Вам залишається лише замовити ремонт стартерів на вантажних автомобілях та отримати готовий справний агрегат. До речі, зробити це можна, навіть якщо Ви знаходитесь не в Києві, а в іншому місті України. Для цього достатньо зв’язатися з нашим менеджером, обговорити поломку, отруїти стартер транспортною компанією і потім отримати його після ремонту.

Ремонт стартерів та генераторів – наша спеціалізація. З кожним роком до нас звертається дедалі більше клієнтів. Ми раді обслужити всіх і наші ціни приємно радують, а якість роботи заслуговує на довіру.

Звертайтесь до нас за адресою, вказаною на сайті. Більш детальну інформацію можна дізнатись за телефонами +38(098)843-12-97, +38(099)750-17-15.

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!