Обслуживание стартераАвтовласники чудово знають, що своєчасне обслуговування – запорука комфортабельної та тривалої експлуатації машини. Кожен агрегат діє завдяки такому елементу як стартер. Він запускає в роботу двигун за допомогою розкрутки колінчастого валу. Складається стартер з 4 компонентів: реле, що втягує, якір, обгінна муфта і щітки. У всьому автомобілі саме стартер вважається найбільш складним за конструкцією. Тому обслуговування стартера набагато краще довірити професіоналам.

Ремонт стартера краще довіряти професіоналам

Встановлюється стартер у дуже незручному для доступу місці – моторному відсіку. І оскільки обслуговування стартера можливе лише при його повному демонтажі з машини, для новачків це завдання може стати просто нездійсненним. У деяких моделях авто стартер встановлений під двигуном, з боку водія. Щоб його знайти, потрібно відкрити капот і визначати за звуком його точне розташування.

А щоб витягти стартер потрібно виконати такі дії:

  • Вимкнути акумуляторні клеми;
  • демонтувати захисну обшивку із двигуна (якщо вона є);
  • від’єднати електрокабелі від стартера;
  • потім відкручуються гайки кріплення стартера до двигуна;
  • після всього стартер можна зняти.

Також важливо запам’ятати порядок розташування всіх деталей, щоб потім можна було зібрати все назад.

Обслуговування стартерів у майстерні SkyСтартер

Вам потрібен якісний ремонт та профілактика стартера? Ремонтний сервіс SkyСтартер пропонує власникам легкових та вантажних машин послуги за прийнятними цінами. Досвідчені фахівці нашої майстерні швидко витягнуть стартер, проведуть діагностику та ремонт.

Так як цей компонент постійно експлуатується, то сильно мажеться в процесі роботи. У нашому сервісі можливе чищення стартера за демократичною ціною. Ми використовуємо сучасні засоби для очищення, обдуви стисненим повітрям.

Найбільш поширені поломки стартерів

Профілактика стартера потрібна всім автомобілям без винятку. Найбільш поширені неполадки, які трапляються::

  • Графітові щітки зносилися. Вони відповідають за передачу струму на якір. Їх треба міняти час від часу;
  • підшипники та втулки також зношуються, що призводить до появи вібрації та поломки інших компонентів механізму, хоча сам стартер продовжує функціонувати;
  • вихід з ладу втягуючого реле (прогорання п’ятаків);
  • пробуксовування бендикса (особливо в холодну пору року).

Більшість проблем виникає через забруднення контактів. Повне перебирання стартера, яке здійснюють наші професіонали, допомагає визначити будь-які неполадки та усунути їх своєчасно. Довірте ремонт стартера нашому сервісу SkyСтартер і ми подбаємо про працездатність Вашого автомобіля!

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!