Диагностика стартера

За запуск двигуна машини відповідає такий елемент, як стартер. Діагностика стартера повинна проводитись на повному ТО, і додатково у випадках, коли почали виявлятися характерні ознаки. несправності.

Діагностика стартерів авто у сервісі SkyСтартер

Через те, що діагностика стартера проводиться тільки після демонтажа з автомобіля, це часто стає проблемою для автовласників. Найбільш поширеною проблемою неполадок стартера є забруднення, що накопичуються в процесі експлуатації. Стартер може не заводиться через розряджений акумулятор, несправний замок запалювання або ж втягуюче реле.

Перевірка стартера у нашому ремонтному сервісі займає мало часу. У нас прозора цінова політика, найновіше обладнання та досвідчені професіонали. Якщо Ви замовите послугу діагностики або ремонту, зв’яжіться з нашим фахівцем. Також у телефонному режимі Ви зможете дізнатися вартість робіт, що цікавлять.

Діагностика та перевірка несправностей стартера

Якщо планове ТО стартера не передбачається найближчим часом, а Ви підозрюєте, що він барахлить, можна визначити поломку самостійно.

Діагностика стартера авто здійснюється таким чином:

    • З вольтметром під рукою перевірте напругу на клемах акумулятора. Якщо він заряджений повністю, то напруга становитиме 12,7 – 13,2 В, у розрядженому стані буде нижче 12,6 В. Також оцініть яскравість світла увімкнених фар.
    • Також варто перевірити живлення реле від замка запалювання. З поворотом ключа індикатори панелі приладів повинні тьмяніти у справному стані.
    • Виміряйте напругу кабелю запалювання. Його треба спочатку від’єднати від реле. При показнику, що дорівнює менше 12 В, є ймовірність, що несправний сам замок запалювання або контакти акумуляторні/стартерні.
    • У тому ж положенні зверніть увагу на праву клему стартера, до неї має бути підключений короткий провід великого діаметра. Необхідно заземлити мінусовий провід та вимірювати напругу короткого товстого. Для вимірювання Вам потрібна допомога, щоб повернути ключ запалювання. Якщо при вимірі виявилося, що напруга нижче 12 В, то реле не передає на стартер струм, а значить є проблеми.

Якщо Вам складно визначити самостійно, в якому стані знаходиться стартер Вашого авто, звертайтесь в нашу майстерню SkyСтартер. У нас можлива діагностика несправностей стартерів як вантажівок, так і легкових машин. Ремонт стартерів проводимо на контрольно-випробувальному стенді з використанням сучасного обладнання. Ми гарантуємо якість виконаної роботи..

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!