Обслуживание стартера
Кожен автовласник хоче, щоб його транспортний засіб працював справно та не підводив. Для цього необхідно своєчасно проводити технічне обслуговування та використовувати лише якісні запчастини. На жаль, навіть дотримуючись таких умов, деякі деталі виходять з ладу. Наприклад, стартер зазнає великих навантажень, адже він призводить до запуску двигуна. Якогось моменту може вийти з ладу. навіть стартер фірми Bosch, відомої своїми якісними товарами. І тоді, звичайно ж, буде потрібно його діагностика і подальший ремонт.

Переваги ремонту стартера BOSCH у нас

Наша компанія спеціалізується на ремонті стартерів та генераторів. У нас є все необхідне для цього:

  • якісні запчастини до всіх марок авто;
  • спеціалізоване обладнання;
  • майстри високої кваліфікації;
  • прийнятні ціни.

У нас Ви можете замовити ремонт стартера Бош навіть, якщо ви не в Києві, а в іншому місті. Для цього достатньо зв’язатися з нашим менеджером, обговорити з ним проблеми, відправити агрегат транспортною компанією та отримати відремонтований назад.

Ремонт стартерів у нашій компанії здійснюється виключно на спеціалізованих стендах. Якщо його проводити не доцільно, ми пропонуємо обміняти стартер чи генератор на відновлений чи новий агрегат.

Ціни на ремонт стартера BOSCH

Діагностику стартера BOSCH для попередньої оцінки пошкоджень ми проводимо безкоштовно за умови подальшого ремонту нашої майстерні. Ціна ремонту стартера Bosch залежить від характеру пошкоджень. У процесі діагностики складається кошторис, який узгоджується із замовником і лише після цього проводиться безпосередньо ремонт. Остаточна вартість включає ціну всіх запчастин і послуг.

Ми пропонуємо нашим клієнтам якісні запчастини за невисокими цінами, при цьому у нас завжди є всі деталі до популярних марок автомобілів.

Якщо Вам необхідний ремонт стартера Бош, звертайтесь до нашої компанії та Ви отримаєте хороше обслуговування та доступні ціни. Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, замовляйте діагностику та ремонт стартерів. Ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені нашою роботою, як і багато наших клієнтів.

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!