Ремонт стартеров в Киеве

Ремонт стартерів в Києві

Наша компанія спеціалізується на наданні таких послуг, як обслуговування та ремонт стартерів. З кожним роком кількість наших клієнтів зростає. До нас звертаються не тільки для ремонту, але також і для налагодження цього пристрою.

Кожен власник автомобіля може зіткнутися з необхідністю провести ремонт стартера на автомобілі внаслідок виходу його з ладу або появи збоїв у роботі. Щоб такого не сталося, рекомендується періодично здійснювати обслуговування цього агрегату та звертатися до професіоналів для отримання кваліфікованої та швидкої допомоги..

Переваги ремонту стартера автомобіля у нашому сервісі

Команда професіоналів, яка працює у нас у сервісі, має необхідне обладнання, інструменти та навички для проведення робіт швидко та якісно. Ми ремонтуємо тільки ті пристрої, які дійсно вимагатимуть ремонту і ніколи не чинимо тиску на клієнтів, змушуючи їх здійснювати непотрібні роботи.

З усіх необхідних питань ви можете отримати грамотну консультацію наших механіків. Всі роботи проводяться за кошторисом, з яким можна ознайомитися попередньо на нашому сайті або при відвідуванні сервісу.

У роботі застосовується лише оригінальні комплектуючі від відомих виробників, на які надається гарантія. Перед початком проведення заходів обов’язково здійснюється діагностування обладнання, що дозволить виявити не тільки несправність, а й причини її появи.

До кожного клієнта ми шукаємо індивідуальний підхід і докладаємо всіх зусиль, щоб зробити ремонт на вищому рівні та запобігти необхідності повної заміни стартера, що дозволить заощадити нашим клієнтам, тому що для багатьох автомобілістів машина – це засіб пересування, а не розкіш, і часом є єдиним джерелом прибутку.

Додаткові послуги з ремонту стартерів

Ми займаємося не тільки ремонтом та обслуговуванням стартерів, але також продаємо оригінальні запчастини до них, серед яких можна вибрати:

  1. Корпуса.
  2. Муфти.
  3. Реле.
  4. Щітки.
  5. Втулки.
  6. Підшипники.
  7. Якоря та інше.

Доступний ремонт стартерів у Києві

Якщо вам знадобиться ремонт стартера, ви можете сміливо звертатися до нашої компанії, де працюють кваліфіковані фахівці з найкращим обладнанням для оперативного та професійного ремонту генераторів від різних брендів.

Якщо виникли запитання, щодо надання послуги або ціни, ви можете уточнити всі моменти у наших консультантів за телефоном або електронною поштою, а також під час відвідування сервісу. Ми виробляємо доставку запчастин до різних міст України за допомогою транспортних компаній. На всі роботи та деталі у нас доволі прийнятна вартість.

Нюанси проведення ремонту стартера

Перед початком проведення ремонтних заходів необхідно точно встановити поломку та визначити причини її появи. Для цього наші фахівці проводять діагностику та виявляють моменти, що призвели до неправильної роботи пристрою. За допомогою сучасного обладнання ми можемо виявити навіть приховані поломки, а також визначити зношені деталі та оперативно замінити їх, щоб не допустити серйозніших проблем у майбутньому. Ми надаємо послуги із заміни втулок, бендикса, а також можемо замінити генератор повністю.

Вартість ремонту стартера

Вид роботи Ціна
  Ремонт стартера легкового автомобіля з розбиранням та складанням 150 грн
  Ремонт стартера вантажних автомобілів та спец. техніки з розбиранням і складанням 200 грн
  Ремонт втягуючого реле – заміна контактів от 200 грн
  Ремонт бендикса от 200 грн
  Піскоструй агрегата 100 грн
  Діагностика стартера на автомобілі 20 грн (безкоштовно за умови ремонту в нашій майстерні)
  Демонтаж стартера з автомобіля від 300 грн

Доручіть ремонт стартера нам, і будьте впевнені, що ваша машина вас не підведе у майбутньому!

Марки автомобілів, з якими ми працюємо:
Toyota, Ford, Chevrolet, Nissan, Hyundai, KIA, Mercedes-Benz, BMW, Opel, Mazda, Acura, Volkswagen, Citroen, Volvo, Skoda, Land Rover, Renault, Honda, Datsun, Mitsubishi, Audi, Jeep, LADA, УАЗ, Peugeot, Daewoo, SsangYong, Lexus, Subaru, Suzuki, Infiniti, Fiat, Chery, Haima, Lifan, Brilliance, Geely, Great Wall

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!