Ремонт генераторов на грузовых автомобилях

Генератор є важливим та дорогим елементом транспортного засобу, що має складний пристрій. У процесі експлуатації автомобіля генератор зазнає великих навантажень. Тому необхідно стежити за його станом та своєчасно проводити діагностику та ремонт. Справність генератора слід перевіряти щонайменше один раз на 100 000 км пробігу авто. Довіряти діагностику авто в цілому та генератора зокрема слід лише досвідченому фахівцю. Не варто самостійно намагатися проводити розбирання та ремонт, а також звертатися до сумнівних майстрів. Ціна на ремонт генераторів на вантажних автомобілях не настільки висока, щоб економити на якості та ризикувати своїм транспортом.

Коли потрібний ремонт генератора вантажного авто

Ремонт генераторів вантажних автомобілів може знадобитися за наявності таких причин:

  • генератор не подає зарядний струм, а приводний ремінь пробуксовує, або зависають щітки, або виникає обрив ланцюга;
  • генератор подає зарядний струм, але не забезпечується необхідний заряд акумулятора.
  • важкий пуск;
  • наявність специфічного потріскування або скреготу, що триває кілька секунд після того, як двигун уже завівся.

У випадку, якщо Ви виявили у своєму автомобілі якийсь із перелічених вище сигналів або просто настав час провести планову діагностику, звертайтеся в компанію Sky Starter. Ми можемо перевірити генератор і стартер, виявити причину поломки і здійснити повноцінний ремонт генераторів на вантажних автомобілях.

При виконанні ремонту замінюються не тільки деталі з явними дефектами, але й ті, у тривалій працездатності яких майстер сумнівається. В результаті досягається повне відновлення працездатності агрегату та набуття ним технічних характеристик, які цілком можна порівняти з характеристиками нових екземплярів подібної продукції.

Вартість ремонту генераторів вантажних автомобілів

У нашій компанії цілком лояльні ціни на послуги, доступні всім власникам транспортних засобів. Крім того, діагностику генератора або стартера ми проводимо безкоштовно за умови подальшого ремонту нашої майстерні. Вартість ремонту генераторів на вантажних автомобілях залежить від характеру пошкодження, ціни замінних запчастин. Якщо під час діагностики наші фахівці виявлять, що вартість ремонту та запчастин буде надто високою, ми запропонуємо Вам обміняти старий генератор на новий або відновлений.

Перевага ремонту генераторів для вантажних авто у нас

Компанія Sky Starter якісно і недорого здійснює ремонт генераторів вже протягом тривалого часу і зарекомендувала себе як надійного партнера. Ось кілька причин, з яких слід звертатися саме до нас:

  • висока кваліфікація майстрів;
  • наявність усіх необхідних інструментів та обладнання для ремонту;
  • швидка діагностика та ремонт;
  • наявність необхідних запчастин для заміни;
  • ретельна перевірка відремонтованого генератора;
  • невисокі ціни на послуги.

У нас Ви можете замовити ремонт генератора навіть, якщо не в Києві, а в іншому місті. Для цього достатньо зв’язатися з нашим менеджером, обговорити з ним проблеми, відправити агрегат транспортною компанією та отримати відремонтований агрегат назад.

Якщо у Вас сталася поломка генератора вантажного автомобіля або просто необхідно провести планову діагностику, звертайтесь до нашої компанії. гарантуємо Вам відмінний сервіс та прийнятну вартість.

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!