обслуживание, сервис генераторов
Генератор – важлива складова частина транспортного засобу. Він відповідає за забезпечення електропостачання бортової мережі авто, зарядку акумулятора, освітлення та ін. Своєчасне обслуговування генератора, а також реле-регулятора, пов’язаного з ним, є гарантом тривалої та комфортної експлуатації автомобіля.

Технічне обслуговування генераторів у ремонтному сервісі SkyСтартер

Якісне обслуговування генератора легкових, вантажних автомобілів, тракторів недорого пропонує ремонтний сервіс SkyStarter. У нашому штаті висококваліфіковані спеціалісти, сучасне обладнання та прозора цінова політика.

Діагностика генератору часто можлива без демонтажу генератора з автомобіля. В даному випадку здійснюється вимірювання напруги плюс-мінус на клемах та на регуляторі напруги на середній/високій частоті обертання двигуна. У разі потреби сила струму та напруга від генератора вимірюється на контрольно-випробувальному стенді.

Що являє собою технічне обслуговування генератора?

Приблизно кожні 100 мотогодин (це менше 10 тисяч км) бажано перевіряти автомобільний генератор. Навіть, якщо автомобіль не використовувався тривалий період, ТО генератора все одно необхідно. У середньому ТО рекомендується проводити щонайменше 2 рази на рік. Технічне обслуговування генератора включає перевірку/регулювання натягу ременя приводу, стан реле-регулятора напруги та самого кріплення генератора.

При другому ТО генератор очищають від пилу та забруднень, відбувається перевірка стану щіток, щіткотримача, діагностика тиску пружин щіток та контактних кілець. Внутрішня порожнина генератора продувається стисненим повітрям.

Обслуговування генератора перед зимовим періодом

Вантажний та легковий автомобіль, трактори та спецтехніка необхідно готувати до зими. На другому ТО встановлюють контрольно-випробувальний стенд для перевірки стану вузлів та обмотки ротора генератора. У разі потреби здійснюється розбирання генератора, заміна деталей/дефектних вузлів. Внутрішня поверхня корпусу та порожнина, ротор генератора перед збиранням обдувається стисненим повітрям.

Генератор очищається та змащуються необхідні деталі. На закриті підшипники мастило не додають. Надалі генератор знову проходить перевірку.

Сервіс генераторів Skystarter

Технічне обслуговування генератора на гарантії у нашому сервісі передбачає використання оригінальних деталей. Якщо у Вас вже встановлені не оригінальні запчастини, такий генератор можуть зняти з гарантії. Обслуговуючись у нашій майстерні з такою проблемою, Ви не зіткнетесь. SkyСтартер – це досвідчені професіонали, сучасне обладнання та короткі терміни виконання ремонтних робіт.

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!