чистка генератора
За подачу електроенергії відповідає генератор. Оглядати стан генератора, у тому числі ременів, щіток і т. д., потрібно кожні 20-30 тис. км пробігу. Розлите масло, сантиметровий шар пилу і будь-який бруд, що накопичився, відбиваються на роботі агрегату. Чищення генератора може здійснюватись автовласником самостійно. Але якщо користувач не впевнений у своїх силах, то рекомендується замовити таку послугу очищення генератора на СТО.

Послуги чищення та миття генераторів у ремонтному сервісі SkyСтартер

Ремонтний сервіс SkyСтартер розташований у Києві. Якщо Ви хочете проконсультуватися, то з будь-яких питань можете звертатись до наших спеціалістів у телефонному режимі або через e-mail. На нашому сайті можна дізнатися про вартість ремонтних робіт.

Чищення генератора в нашій майстерні передбачає використання спеціалізованих засобів для промивання генераторів, які не пошкоджують поверхню. У ремонтному сервісі SkyСтартер працюють досвідчені фахівці, які можуть очистити генератор будь-якого транспортного засобу.

З якими автомобілями ми працюємо?

Вантажні та легкові автомобілі потребують своєчасного обслуговування, щоб уникнути подальших серйозних неполадок. Якщо Ви не хочете, щоб Ваш автомобіль просто заглох і перестав заводитися серед траси, краще звернутися до наших майстрів завчасно.

У нашій майстерні здійснюється чистка генератора автомобілів усіх типів::

    • легкові (CITROEN, Fiat, Chery, Cherrolet, Mazda, Mitsubishi, Opel та інш.);
    • вантажні (Scania, Iveco, Volvo, Renault тощо);
    • автобусів (Mercedes-Benz, Neoplan, Solaris та ін.);
    • спецтехніки (будівельної, сільськогосподарської).

Чистка автомобільних генераторів

Якщо Ви заглянули під капот і виявили там шар пилу або після заливання масла весь генератор заляпався, то буде потрібно чистка і миття генератора, яку зможуть надати в нашій майстерні.

Щоб очистити поверхню, потрібно акуратно прибрати пил щіткою. Якщо проблема серйозніша, то при використанні засобів для чищення важливо, щоб всередину не потрапила волога і після всього потрібно дати просохнути генератору. Щоб уникнути пошкоджень, краще довірити обслуговування та ремонт генераторів нашим фахівцям. При цьому ціна на послуги є цілком прийнятною. Майстер виконає чищення та ремонт генератора будь-якої складності максимально швидко, з використанням перевірених засобів для чищення та спеціальних інструментів. Ми даємо гарантію на всю виконану роботу.

Час ремонту обумовлюється індивідуально в кожному конкретному випадку. У нас у боксах завжди знайдеться місце для автомобіля будь-яких габаритів..

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!