Ремонт генератора BoschФункціонування всіх систем автомобіля залежить від генератора. Якщо генератор подає струм більше або менше норми, на панелі приладів загоряється спеціальний датчик, який повідомляє водію про несправність. Не варто ігнорувати цей та інші сигнали, що вказують на наявність проблем із генератором.

Ознаки проблем із генератором Бош

  • запалення включається важко;
  • фари світяться тьмяно;
  • деренчання;
  • незвичайний звук від працюючого агрегату;
  • надто висока яскравість освітлювальних приладів.

У разі виникнення проблем із генератором слід оперативно провести діагностику та виявити проблеми, щоб у разі потреби замінити зношені деталі або провести відновлення агрегату.

У жодному разі не варто проводити ремонт генератора Bosch самостійно, тому що ця деталь має складний пристрій і в невмілих руках і без належного обладнання можна лише погіршити проблему.

Де можна вигідно відремонтувати генератор Bosch

Ремонт генератора Бош необхідно довіряти лише перевіреним майстерням, які мають спеціальне обладнання, інструменти та в яких працюють досвідчені майстри. Все необхідне має наша компанія. У нас Ви можете отримати кваліфіковану допомогу та консультацію, провести діагностику, розбирання та заміну деталей агрегату.

Вартість ремонту генераторів Bosch

Ціна на ремонт генератора Bosch у нас досить конкурентна та невисока, може коливатися в залежності від пошкоджень деталей, які необхідно замінити. Діагностику ми проводимо безкоштовно за умови подальшого ремонту у нашій майстерні. Після діагностики оцінюємо характер пошкоджень та відповідно вартість деталей та послуг. Якщо виявиться, що генератор настільки сильно зношений, що ремонт із заміною запчастин проводити недоцільно, ми пропонуємо клієнтам замінити старий генератор на новий або відновлений.

Звертайтеся до компанії SkyStarter та отримайте відмінний сервіс. Наші послуги будуть корисними Вам та Вашому автомобілю. Дізнатись попередню вартість ремонту генератора Бош можна проконсультувавшись з менеджером за телефонами, вказаними на сайті.

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!