Ремонт генераторов в Киеве

Ремонт генераторів в Києві

Наша компанія пропонує послуги з професійного ТО та ремонту генераторів у Києві. Ми є єдиною командою професіоналів, яка може за короткий час точно виявити проблему та оптимально ефективно її усунути. У нашій майстерні є всі можливості, щоб здійснювати діагностику та ремонт генератора оперативно та якісно. Також ми надаємо повний комплекс заходів. На даний момент ми обслуговуємо всі види генераторів, незалежно від виробника та моделі.

Професійний ремонт автомобільних генераторів

Багато автовласників вважають за краще робити такі роботи самостійно, керуючись інструкціями та іншими матеріалами з інтернету. Але на практиці видно, що самостійне втручання та чищення автомобільного генератора в гаражних умовах не бувають якісним і можуть лише зробити гірше.

Самостійно не варто проводити ремонт з таких причин:

  • Не завжди можна виявити проблему без проведення ретельної діагностики.
  • Навіть якщо буде виявлено поломку, це не означає, що після її усунення агрегат довго пропрацює, оскільки можлива наявність інших прихованих дефектів, які може виявити лише професіонал.
  • При ремонті знадобиться використання професійних інструментів та пристроїв.
  • Якісний ремонт передбачає застосування оригінальних запчастин на сучасні моделі генераторів, які важко дістати.

Тому, якщо знадобиться заміна або ремонт автомобільного генератора, необхідно звертатися лише до фахівців, які мають досвід у цій справі та необхідні інструменти для проведення ретельної діагностики та ремонту пристрою. Одними з найкращих фахівців з ремонту генераторів у Києві є наша компанія.

Як влаштований генератор автомобіля

Генератор автомобіля складається з таких складових:

  1. Корпуса.
  2. Шківа.
  3. Статора.
  4. Випрямляча.
  5. Контактних кілець.
  6. Кронштейна.
  7. Виводів для зовнішніх споживачів.
  8. Ротора.
  9. Регулятора напруги.
  10. Плати з випрямлячами та діодами.
  11. Захисної кришки модуля діодів.
  12. Вузла щіток.

Причини поломок генераторів

Водія інформує про поломку енергосистеми контрольна лампа або аналогічні пристрої. Будь-яке відхилення у роботі таких систем може стати причиною виходу з ладу генератора. Якщо пристрій подає сигнал слабкого заряду акумулятора, це говорить про те, що несправний сам генератор.

Причина може бути в нещільному приляганні щіток або їх зносі. Також можуть бути ним інші причини, серед яких ослаблений привід ременя або з’явилися несправності випрямного блоку. Найбільш серйозною неприємністю є перегорання або її замикання, до чого призводить несправне реле.

Насправді видно, що проблеми механічного характеру часто трапляються з машинами з великим пробігом, оскільки зношуються підшипники шківів. У такому разі рекомендується звертатися до наших майстрів. Зв’язатися з нами можна за допомогою електронної пошти або по телефону, а також обговорити з менеджерами проблеми і почути кваліфіковану пораду від них. При необхідності ви можете привезти генератор самостійно до нашого сервісу або відправити його за допомогою транспортної компанії. Через певний час вам потрібно буде лише забрати відремонтований вузол.

Ремонт автогенераторів по брендам

Ми обслуговуємо генератори та робимо ремонт стартерів від різних брендів, серед яких:

  • Toyota.
  • BMW.
  • Audi.
  • Volkswagen.
  • Renault.
  • Honda.
  • Mercedes.
  • Лада.
  • Daewoo.
  • Citroen.
  • УАЗ.
  • Geely.
  • Subaru.
  • Nissan та інш.

Наданням таких послуг ми займаємося вже тривалий час і здійснюємо їх за справделивими недорогими цінами. Точна ціна на ремонт або профілактику визначається після проведення діагностики. Якщо ви  шукаєте професійний ремонт генератора Київ, ви можете звертатися до нашої компанії та бути впевненими в тому, що всі послуги будуть надані якісно, недорого, оперативно та професійно.

Ціни на ремонт генераторів у Києві від Скайстартер

Вид роботи Ціна
  Ремонт генератора 12V 200 грн
  Ремонт генератора 24V 250 грн
  Заміна щіток реле генератора 150 грн
  Заміна щіток (ремонт тілько щіточного вузла або статора) 150 грн
  Піскоструй агрегата 100 грн
  Діагностика генератора на автомобілі 20 грн (безкоштовно при умові ремонту в нашій майстерні)
  Демонтаж генератора з автомобіля від 300 грн
  Заміна ременя генератора 100 грн, безкоштовно при умові ремонту генератора в нашій майстерні

Марки автомобілів, з якими ми працюємо:
Toyota, Ford, Chevrolet, Nissan, Hyundai, KIA, Mercedes-Benz, BMW, Opel, Mazda, Acura, Volkswagen, Citroen, Volvo, Skoda, Land Rover, Renault, Honda, Datsun, Mitsubishi, Audi, Jeep, LADA, УАЗ, Peugeot, Daewoo, SsangYong, Lexus, Subaru, Suzuki, Infiniti, Fiat, Chery, Haima, Lifan, Brilliance, Geely, Great Wall

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом’янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені – ми обов’язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!