Sky Starter
Sky Starter

Ремонт стартерів та генераторів

Наші послуги

[:ru]Ремонт стартеров[:ua]Ремонт стартерів[:] | 1

Ремонт стартерів

Ремонт стартерів в Києві Наша компанія спеціалізується на наданні таких послуг, як обслуговування
Детальніше
[:ru]Ремонт генераторов[:ua]Ремонт генераторів[:] | 2

Ремонт генераторів

Ремонт генераторів в Києві Наша компанія пропонує послуги з професійного ТО та ремонту генераторів
Детальніше

SkyStarter гарантує

[:ru]Оптимальные цены[:ua]Оптимальні ціни[:] | 3
Оптимальні ціни
[:ru]Опытные специалисты[:ua]Досвідчені спеціалісти[:] | 4
Досвідчені спеціалісти
[:ru]Краткие сроки ремонта[:ua]Короткі терміни ремонту[:] | 5
Короткі терміни ремонту
[:ru]Европейское качество[:ua]Європейська якість[:] | 6
Європейська якість
[:ru]Гарантия 6 месяцев[:ua]Гарантія 6 місяців[:] | 7
Гарантія 6 місяців

Ремонтуємо стартери та генератори

Легкові авто

Вантажні авто

Автобуси

Спецтехніка

Ремонт стартерів та генераторів в Києві

Кожен автомобіліст мріє про те, щоб його авто працювало бездоганно, дозволяло дістатися в пункт призначення вчасно та з комфортом. Будь-яка технічна несправність транспортного засобу змушує змінювати плани, гаяти час і зазнавати фінансових втрат.

Неймовірне розчарування виникає у автомобілістів на тлі електроустаткування, що вийшло з ладу.

Усунути технічну несправність, провести якісний ремонт стартерів та генераторів, відновити їхнє функціонування самостійно досить складно. Крім цього, спроби самостійного проведення ремонту генераторів і стартерів можуть спровокувати абсолютне пошкодження пристроїв, що спричинить ще відчутніші фінансові витрати, оскільки доведеться купувати нове електрообладнання.

Мінімізувати матеріальні втрати, зробити в короткий термін ремонт стартерів генераторів, забезпечив результат європейського рівня, допомагає наша компанія «SKY Стартер»

Як здійснюється ремонт стартерів та генераторів

Наші висококваліфіковані майстри з ремонту стартерів та генераторів швидко визначать несправності. У їхньому розпорядженні знаходиться унікальне обладнання, що дозволяє точно визначити якість функціонування всіх компонентів електрообладнання.

Після того, як проведеться професійна діагностика стартера або генератора, наші майстри з ремонту розробляють алгоритм виконання ремонтних дій. Ми орієнтовані на надання послуг високої якості, задоволення повною мірою запитів клієнтів. З цієї причини, перш ніж робити ремонт генераторів і стартерів, ми обов'язково прораховуємо вартість заміни комплектуючих, обчислюємо та оцінюємо економічну доцільність проведення ремонту.

Якщо загальна вартість ремонту перевищує або наближається до вартості нового пристрою, наші фахівці пропонують автовласникам визначитися з найбільш прийнятними для них варіантами дій:

 • встановлення нового пристрою;
 • встановлення відновленого вузла.

У нашій компанії ремонт стартера генератора в Києві починає проводитися тільки після повного узгодження з автовласниками, а сам процес займає не більше півтори години. Професіонали нашої компанії забезпечують високоякісний ремонт цих пристроїв. Під час проведення ремонтних робіт ми оперуємо лише оригінальними запчастинами та розхідниками перевірених виробників.

Переваги ремонту стартерів/генераторів у нас

«Скайстартер» здійснює високопрофесійний ремонт електричного обладнання (стартерів та генераторів) транспортних засобів. У нас можна замовити послуги з відновлення працездатності цього не тільки для легкового автотранспорту, а й для вантажного, автобусів, спецтехніки.

Так само у нас можлива діагностика, перевірка та профілактика стартера та генератора легкових та вантажних автомобілів, а також будь-якої техніки з наявністю даного електрообладнання

Ми дійсно ✓ гарантуємо результат європейського рівня. Як підтвердження цього надаємо гарантію не тільки на встановлені абсолютно нові вузли, але й на ремонт, відновлення.

Безперечною перевагою співпраці з нами є також оптимальне співвідношення термінів проведення ремонтних робіт, якості та вартості послуг. На нашому сайті розміщено прайс, вивчивши який можна визначити попередню вартість ремонту генераторів та стартерів.

Ми цінуємо час наших клієнтів, тому для отримання професійної консультації автовласники не тільки можуть особисто відвідати наш сервіс, але й скористатися онлайн-формою запиту, впровадженою на нашому офіційному сайті, а також надіславши електронний лист на наш електронний адресу або просто зателефонував за одним із зазначених контактних номерів, де можна уточнити будь-яку інформацію, що цікавить, з приводу ремонту або обслуговування стартера і генератора.

При необхідності до нас можна відправити несправні пристрої, скориставшись послугами транспортних компаній.

Ми приймаємо в ремонт стартери та генератори з усіх районів столиці України:

Правий берег міста Києва: Печерський район, Печерськ, Шевченківський район, Подільський район, Поділ, Оболонський район, Оболонь, Мінська, Виноградар, Куренівка, Автозаводська, Лугова, Вітряні гори, Святошинський район, Борщагівка, Солом'янський район, Голосіївський район.

Лівий берег міста Києва: Дарницький район, Дарниця, Воскресенка, Лісовий, Дніпровський район, Чернігівська, Деснянський район, Троєщина, Позняки, Харківський, Осокорки.

Двері нашої компанії відчинені ✓кожному клієнту

Будьте впевнені - ми обов'язково полагодимо ваше «занедужавше» авто!

Наші контакти  • Будемо раді бачити Вас за адресою:

  • Україна, Київ, вул. Лугова 16 Б кооператив "Будівельник", Бокс №300
  • +38(098)650-60-33
  • +38(099)750-17-15
  • kyt9011111@gmail.com

  call-answer